Álláslehetőségek

Dekorációs munkatárs

Feladatok:

  • Információs táblák, dekorációs anyagok kihelyezése
  • Kasírozás, laminálási feladatok elvégzése
  • Fólia darabolás, szedés, applikálás
  • Épület (külső/belső) dekorációs elemek felrakása
  • Jármű fóliázás

Elvárások:

  • Gyártás előkészítés, utófeldolgozás tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Strukturált gondolkodás
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Corel Draw, Photoshop ismerete
  • Széles formátumú nyomtatók ismerete
  • Gyártás előkészítési tapasztalat
  • Fóliás ismeretek, képzés
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, év végi bónusz
  • Modern munkakörnyezet
  • Nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • Kiváló megközelíthetőségű iroda Nyíregyháza belvárosában, a kulturális negyedben
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
Scroll to Top